Доставка і оплата салютів

Доставка салютів, Купити салют, Доставка салютів по Україні

Купити салюти в магазині Piston можна з будь-якої точки України. Починаючи з 1500 грн за замовлення доставка салютів буде безкоштовною. Ми користуємося послугами доставки таких компаній як:

  • Нова пошта;
  • Укрпошта;
  • Justin;

Завдяки цій співпраці наша доставка салютів працює по всій Україні!!!. Є багато салютів в магазині Piston, але як обрати той самий ?

Купити салюти

На Piston присутні салюти різних калібрів і кількості пострілів і всі вони розбиті по категоріях.

В кожній категорії є відео приклад запуску салюту тому ви будете знати, що купуєте. Вам потрібно лише замовити салют, а все інше зробимо ми. Також наш сайт – це не тільки доставка салютів, а й магазин таких товарів як: ракети, петарди, вулкани, фонтани та феєрверки в торт.

Доставка салютів у не робочий час

Доставка салютів, Купити салют, Доставка салютів по Україні

Ми здійснюємо доставку і після 9, але це буде коштувати від 100 грн, в залежності від дальності на яку потрібно доставити. Все це ви можете уточнювати за номером +38(093)-775-14-89.

Доставка VIP-салютів

VIP салюти – це салюти, які водночас потужні та мають велику кількість пострілів. Наприклад, VIP-салют Armagedon має 209 пострілів та 11 різних ефектів. Доставка VIP-салютів відбувається безкоштовно. Також онлайн магазин салютів Piston спеціально для своїх покупців створює святкові зимні набори. Реєструйтесь на сайті та ми повідомимо вам про початок новорічного розпродажу 

Гарантії

Ви замовляєте салют, а ми гарантуємо його якість.

"Я замовляв товар, перевів суму продавцю, в результаті ні товару ні продавця, чим ви краще ?"

Сумніватися коли купуєш салют онлайн, в магазині який вперше бачиш це нормально. Магазин салютів Piston пропонує вам оплатити товар при фактичній доставці, тобто при отриманні у відділені пошти, або при доставці кур’єром. Тобто ви гарантовано отримуєте ваш салют при замовленні тут.