Важкий дим, оренда генератора важкого диму від 2200 грн

Генератор важкого диму, перший танець, спецефекти

Важкий дим це спецефект під час якого генератор випускає густий дим, красиво доповнює перший танець молодят. Він не залишає слідів і на 100% безпечний. Тому якщо ви хочете нестандартно прикрасити ваше свято, замовляйте запуск важкого диму на весілля.

Вартість запуску важкого диму

Замовити важкий дим можливо за номером 38 (093) 775-14-89. 

Для генераторів важкого диму є два варіанти замовлень:

  1. Фінальна вартість стандартного генератора буде дорівнювати 2200 грн;
  2. В другому варіанті ви обираєте більш потужний генератор, що буде працювати довше за звичайний. Тому вартість буде трохи вище 2600 грн;

На що йдуть 2200 грн. ?

  • 700 грн оренда техніки для запуску;
  • 700 грн сухий лід (CO2);
  • 300 грн транспортні витрати на доставку техніки;
  • 500 грн робота оператора, що буде запускати важкий дим;

Якщо ви замовляєте за межами міста, то сума замовлення буде зростати на 8 грн/км.

Відео приклад роботи генератора важкого диму

Важкий дим на Весілля до першого танцю/\r\n/ Весілля це один з найважливіших моментів у вашому житті, так чому б не прикрасити його так що б він запам'ятався на все життя? Важкий дим на весілля це популярний вибір молодят. Адже весілля пройде, а спогади залишаться. Важкий дим створить ефект танцю в хмарі, а також здивує всіх ваших гостей красою вашого першого танцю.

 

Принцип роботи генератора важкого диму

 

Генератор важкого диму, важкий дим, спецефекти

Чи є якась небезпека в запусках важкого диму ? Важкий дим є абсолютно безпечний, та після себе не залишає ніяких слідів. Тому його можна замовляти на будь-яке ваше свято. Оператор нагріває воду в генераторі до 80-90 градусів після чого засипає сухий лід. Сухий лід тає внаслідок високої температури води, та дим отриманий під час процесу виходить через спеціальний отвір в генераторі. Він плавно покриває підлогу густим димом? що прикрашає перший танець.

Скільки відбувається один запуск ? Зазвичай запуск важкого диму замовляють на весілля, а якщо точніше то на перший танець молодят. Роботи дим генератора вистачає на 5 хвилин. Цього більш ніж достатньо для першого танцю наречених.

Який простір може покрити генератор важкого диму ?

Первый танець, Спецэффекты, тяжелый дым

При умовах, що запуск відбувається в закритому приміщенні дальність покриття може досягнути до 100 кв. м. Але якщо запускати його на відкритому просторі, чи в частково закритому приміщенні то дальність покриття падає до 50 кв. м. Також впливають кондиціонери та витяжки. Якщо проводити запуск спецефекту до першого танцю в таких умовах, то дим буде розсіюватися швидше, та покривати меншу площу.

Рекомендації по замовленню генератора важкого диму

Якщо запуск проводити в закритому невеликому приміщенні досить буде одного генератора. На відкритому просторі один генератор також може впоратися, але спецефект (важкий дим) не буде, таким як в закритому. Тому в таких випадках рекомендується замовляти 2 генератори важкого диму на весілля.